Vizos

Reikia vizos? Greitai padėsime gauti vizas net į pusšimtį pasaulio šalių! Ilgametė darbo patirtis, bendradarbiavimas su dešimtimis užsienio šalių ambasadų bei konsulinių skyrių, profesionalumas ir įsiklausymas į Kliento poreikius padeda greitai ir organizuotai tvarkyti vizai gauti reikalingus dokumentus.
Tvarkome visus reikalingus dokumentus šių šalių vizoms gauti:

Afganistanas, Alžyras, Angola, Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Brazilija, Dramblio kaulo krantas, Etiopija, Gana, Gvinėja, Indija, Indonezija, Iranas, Jordanija, Kambodža, Kamerūnas, Kazachstanas, Kinija, Kirgizija, Kongas, Kuba, Laosas, Libanas, Madagaskaras, Malis, Malavio respublika, Mianmaras, Mongolija, Mozambikas, Namibija, Nepalas, Omano sultonatas, Pakistanas, PAR, Rusija, Saudo Arabija, Sirija, Sudanas, Tadžikistanas, Tailandas, Taivanas, Tanzanija, Turkmėnistanas, Ukraina, Ukraina, Uzbekistanas, Vietnamas, Zambija, Zimbabvė.

Taip pat padedame įforminti lengvatines vizas į NVS šalis krovininio transporto vairuotojams. Teikiame konsultacijas visais su vizų išdavimu susijusiais klausimais. Nesvarbu, kokio tipo vizos Jums reikalingos – turistinės – 30 dienų galiojančios – vizos, vienkartinės ar dvikartinės komercinės vizos, daugkartinės verslo ar tranzitinės vizos, JURGVITA visada pasiruošusi padėti ir kaip įmanoma greičiau išpildyti Jūsų lūkesčius.