imoniu steigimas

Įmonių steigimas. Nuo ko pradėti?

Kiekvienas, turintis įkvepiančią verslo idėją ir gerai apgalvotą tikslų vykdymo planą, neišvengiamai susiduria su įmonės steigimo klausimais. Kuo ypatingas įmonių steigimas ir visi jo procesai? Nuo ko pradėti? Kas gali padėti steigiant įmonę?

Profesionalias įmonių steigimo paslaugas teikianti įmonė JURGVITA lengva Jūsų verslo pradžia gali pasirūpinti nedelsiant: suteikę išsamią konsultaciją steigimo klausimais, specialistai imsis dokumentų rengimo, teikimo ir registravimo prcedūrų. Jums tereikia priimti keletą svarbių sprendimų ir pateikti reikalingus duomenis.

Pirmiausiai turite apsispręsti, kokios teisinės formos įmonė bus steigiama. Tai gali būti UAB, AB, IĮ, VšĮ, MB, KŪB, TŪB ar kitos teisinės formos įmonė. Formą pasirinksite pagal savo poreikius ir vykdomos veiklos pobūdį.

Antras svarbus dalykas – originalaus pavadinimo pasirinkimas. Jūsų sugalvotas įmonės pavadinimas turi būti unikali, niekieno iki šiol nenaudojama raidžių ar žodžių kombinacija.

Svarbu pateikti kuo tikslesnę informaciją apie steigiamą įmonę (pavadinimą, rekvizitus, veiklos tikslus, informaciją apie akcininkus ir kt.). Gavę reikiamą informaciją, įmonių steigimo specialistai nedelsiant parengs reikalingus dokumentus: steigimo sutartis ir įstatus, akcininkų susirinkimo protokolą, suformuos įstatinį kapitalą (minimalus įstatinis kapitalas – 2 500 eurų).

Parengus dokumentus, kreipiamasi į notarą. Gavus notaro patvirtinimą, įmonė sėkmingai registruojama Juridinių asmenų registre.

Prireikus profesionalių įmonės steigimo paslaugų ar išsamių konsultacijų, kreipkitės į profesionalus. Įmonių steigimas su JURGVITA – paprastesnis kelias į sėkmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fifteen − fourteen =