Įmonių steigimas

Įmonių steigimas – tai, ką išmanome geriausiai. Mes pasirūpinsime, kad UAB steigimas, AB, IĮ, VšĮ ar kito juridinio asmens steigimas vyktų sklandžiai ir be rūpesčių. Jums tereikia pateikti duomenis apie steigėjus ir steigiamą įmonę, o mes pasirūpinsime reikalingų dokumentų rengimu, teikimu bei įmonės registravimu.
Duomenys, kuriuos turite pateikti, norėdami steigti įmonę:

 1. Rekvizitai – steigėjų (akcininkų) vardas, pavardė, asmens kodas, deklaruotos gyvenamosios vietos adresas. Kai įmonę steigia juridinis asmuo, pateikiamas įmonės pavadinimas, kodas, buveinės asdresas, vadovo duomenys, įstatai, registravimo pažymėjimas. Kai įmonę steigia užsienio juridinis asmuo, reikia pateikti išrašą, patvirtinantį, jog steigėjas yra įregistruotas užsienio valstybės juridinių asmenų registre.
 2. Įmonės pavadinimas.
 3. Steigiamos įmonės direktoriaus duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, deklaruotos gyvenamosios vietos adresas.
 4. Steigiamos įmonės adresas (kai savininkas fizinis asmuo, pateikiamas notariškai patvirtintas sutikimams. Kai juridinis asmuo, reikalingas direktoriaus pasirašytas ir antspauduotas sutikimas. Banko sutikimams pristatomas tokiu atveju, kai steigiamos įmonės patalpos įkeistos bankui).
 5. Duomenys apie akcijų valdymą: kokiais procentais bus valdomos akcijos.
 6. Informacija apie steigiamos įmonės įstatinio kapitalo dydį. Mažiausias galimas įstatinio kapitalo dydis – 2500 Eur.

Jums pateikus ir mums įvertinus visą gautą informaciją, Juridinių asmenų registre rezervuojame steigiamo juridinio asmens pavadinimą. Tuomet ruošiame reikalingus įmonės steigimo dokumentus, tokius kaip steigimo sutartis, steigimo aktas, steigiamasis akcininkų sprendimas ar protokolas, įstatai. Parengtus dokumentus teikiame tvirtinti notarui. Atidarome kaupiamąją įmonės sąskaitą ir įregistruojame naują įmonę Juridinių asmenų registre. Įmonių steigimas su JURGVITA – paprastas ir greitas.

Įmonių steigimas: UAB steigimas, AB steigimas, IĮ steigimas, MB, VšĮ, KŪB, TŪB steigimas, asociacijų, filialų ir atstovybių, paramos bei labdaros fondų steigimas. Taip pat galimas įmonių pertvarkymas – teikiame visas įmonių pertvarkymo paslaugas.

UAB steigimas įprastai trunka tris darbo dienas. Kaina, į kurią įeina visos mūsų teikiamos steigimo paslaugos, notaro ir registravimo Juridinių asmenų registre mokesčiai, – nuo 150 eurų.

Įmonių steigimas su JURGVITA – greitas ir sklandus procesas. Dar greičiau parduodame jau įsteigtas UAB.

Papildomai teikiame šias paslaugas:

 1. Parduodame jau parengtų ir užpildytų UAB steigimo dokumentų bei Registrų centrui teikiamų JAR formų paketą. Paketą ir instrukciją, kaip juo naudotis, atsiųsime Jums el. paštu per 1 darbo dieną nuo sąskaitos apmokėjimo.
 2. Ruošiame visus steigimo dokumentus.
 3. Už sutartinę kainą suformuojame įstatinį įmonės 2500 eurų kapitalą.
 4. Įdarbiname vadovą.
 5. Įregistruojame mokesčių mokėtojų registre.
 6. Įregistruojame PVM mokėtojų registre.
 7. Gaminame antspaudus.
 8. Suteikiame registracijos adresą Vilniuje bei Šiauliuose ir administruojame užsakovo korespondenciją už vienkartinį mokestį.